Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- The Rat CatcherRated ★ 2.5
- The SwanRated ★ 3.0
- PoisonRated ★ 3.5
- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5