Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- Once Upon a Time in ShanghaiRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
TeethRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 4.0
4th Period MysteryRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.5
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 3.5
King of BeggarsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.0