Movies
Ratings
1533
Coin Locker GirlRated ★ 0.5- Our PresidentRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 0.5
The FakeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0