Movies
Ratings
131
Fathers and DaughtersRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5