Movies
Ratings
39
xXxRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0- ZeitgeistRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.0