Series
Ratings
34- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
湘南純愛組!Rated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 3.5
Under One Roof 2Rated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Heart of a SamuraiRated ★ 3.5
Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.5
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Aura Battler DunbineRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 3.0