Movies
Ratings
571- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5