Movies
Ratings
423
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Vincent & TheoRated ★ 3.0
PickpocketRated ★ 3.5
All Hands on DeckRated ★ 3.5- Who’s Stopping UsRated ★ 4.0
A Hen in the WindRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Lady from ShanghaiRated ★ 3.0
The Magnificent AmbersonsRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
The Rules of the GameRated ★ 4.0
The RiverRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.0
- Where is my DVD?Rated ★ 4.0