Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5
RageRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
The CatchRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
BarbaraRated ★ 3.0- Hear MeRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 1.5
Pather PanchaliRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
In Front of Your FaceRated ★ 3.5