Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0