Movies
Ratings
651
Terra FormarsRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
XRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5- Bitch on the BeachRated ★ 2.0
- Leave the World BehindRated ★ 3.5
- No ExitRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Infinity PoolRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Time TrapRated ★ 4.0
Till DeathRated ★ 3.0