Titles you rated
- Bring Her BackRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- BossRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Please Make Me Look PrettyRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Wall to WallRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0