Movies
Ratings
573
Mother!Rated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0- EntangledRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5- No MercyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0