Movies
Ratings
100
Black SwanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0