Movies
Ratings
732- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5