Movies
Ratings
356
ExitRated ★ 3.0- The End of the StormRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0