Movies
Ratings
22
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5