Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
DevilRated ★ 2.5- The Old Guard 2Rated ★ 1.5
TrapRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.0- Dark NunsRated ★ 2.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0