Titles you rated
SingRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 1.5- The BrosRated ★ 2.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5