Movies
Ratings
406
New WorldRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5