Movies
Ratings
223
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Part-time SpyRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 3.0- PandoraRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
PrimalRated ★ 2.5
RogueRated ★ 3.5
The ReefRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5