Movies
Ratings
1331
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
Father FiguresRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5- A Haunted HouseRated ★ 4.0
- VampsRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain Underpants: The First Epic MovieRated ★ 4.0
The Other GuysRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Daddy's HomeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 2.5