Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 3.0
KasaneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Antonia's LineRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
A Tale of Love and DarknessRated ★ 4.0
Sailor Suit and Machine Gun: GraduationRated ★ 3.5
The Whispering StarRated ★ 4.0
Hungry HeartsRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0