Movies
Ratings
2057- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0