Titles you rated
Up in the AirRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5