Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
The Flowers of WarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0