Movies
Ratings
163
ShameRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 2.5
Summer 1993Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0