Movies
Ratings
358
HiddenRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
- I KILL URated ★ 2.0
- The World of LoveRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0