Movies
Ratings
1326
R-PointRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5- The MastermindRated ★ 3.5
After HoursRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Caught StealingRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0- The SingersRated ★ 3.0
- Train DreamsRated ★ 3.5
- War MachineRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 3.0
CreedRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The Smashing MachineRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Blue MoonRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.5