Movies
Ratings
42
Sing StreetRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0