Movies
Ratings
81
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Her Will Be DoneRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5