Movies
Ratings
718
DumboRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Frost/NixonRated ★ 4.0- Maggie Simpson in The Longest DaycareRated ★ 3.5
Renaissance ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0