Movies
Ratings
588
Bagdad CafeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Tale of TalesRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0- Slim TimeRated ★ 4.0
- PiperRated ★ 4.0
- FeastRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0- LavaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0