Movies
Ratings
766
WhiplashRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.5
Swept AwayRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Analyze ThisRated ★ 1.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
CaptivityRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5