Movies
Ratings
169
Killer ToonRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 4.5
Red FamilyRated ★ 3.0