Movies
Ratings
38
The MatrixRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- Death BellRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0