Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
MudRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
The ColonyRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 5.0
Battlefield EarthRated ★ 3.0
Street FighterRated ★ 2.0
AbductionRated ★ 2.0
Max PayneRated ★ 2.0
RoninRated ★ 3.0
The Warrior's WayRated ★ 2.0
Machine Gun PreacherRated ★ 2.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 1.0
Miami ViceRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 1.0
The Scorpion KingRated ★ 2.0
ReptilianRated ★ 1.0
Predator 2Rated ★ 3.0