Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0