Movies
Ratings
543
The Hurt LockerRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5