Titles you rated
- Good NewsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 2.5
HugoRated ★ 2.5
ToiletRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 3.5
TarRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 2.0
Factory GirlRated ★ 2.0- ChunhyangRated ★ 2.0
- Another FamilyRated ★ 1.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
The Road HomeRated ★ 3.0- A Reason to LiveRated ★ 1.5