Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0