Movies
Ratings
87
The Truman ShowRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
WantedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0