Movies
Ratings
1374- The King's WardenRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- BossRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
A Distant PlaceRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5