Series
Ratings
407- Professional Hoken Chosain Amane RenRated ★ 3.0
- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.5
- RebootRated ★ 4.5
- The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 3.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0- MF Ghost Season 2Rated ★ 4.0
- Absolute Zero Season 5Rated ★ 3.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.0
- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- The Royal FamilyRated ★ 5.0
- Last Samurai StandingRated ★ 4.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- StingersRated ★ 3.0
- Doctor PriceRated ★ 3.5
- Houkago Karte 2025 AkiRated ★ 4.0
- Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.5
- Housoukyoku SenkyoRated ★ 3.0
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0