Movies
Ratings
207
TitanicRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0