Movies
Ratings
703
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
EqualsRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 3.0- The BrosRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0