Movies
Ratings
221
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
FearlessRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.5