Titles you rated
ColetteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5