Movies
Ratings
1180- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- TarotRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Ali Wong: Single LadyRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0