Movies
Ratings
53
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MommyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0- Slow VideoRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0